Hallgatók listája - Alapképzés

Didaktikus Teológia - I. év

  1. Ambrus Katalin    
  2. Bagoly Emese       
  3. Balogh Réka          
  4. Bara Levente
  5. Bara Rebeka          
  6. Böjte Csongor
  7. Geréd Péter
  8. Hajas Roland
  9. Jánosi Anett           
  10. Kozma Ferenc      
  11. Lengyelfi Emőke  
  12. Miklós Eszter        
  13. Paulik Réka
  14. Román Enikő-Mária
  15. Sali Szilvia  
  16. Sebestyén Izabella
  17. Tímár Emőke        
  18. Toth Andrea          
  19. Tyukodi László    
  20. Viciocian Sabin     

Didaktikus Teológia - II. év

  1. Bakos Károly
  2. Bartis Előd
  3. Bogos Boróka
  4. Bőyte (Sinkó) Izolda-Maria
  5. Dávid Júlia-Noémi
  6. Jonica Xénia
  7. Kind Csilla
  8. László Ildikó
  9. Miklós Ágnes
  10. Ninacs Alexandra-Barbara
  11. Tankó Emőke
  12. Török Szilvia
  13. Tunyogi Endre
  14. Veres Janka-Eszter
  15. Zölde Tünde

Didaktikus Teológia - III. év

  1. Ambrus Emese-Mária
  2. Banuş Andrei
  3. Baumli Annamária
  4. Bodnár Tibor-József
  5. Csiki Beáta
  6. Fábián Zsolt
  7. Feies Enikő-Ilona
  8. Hajas Mihály-Attila
  9. Jakab Melinda 
  10. Kolumbán Ildikó
  11. Magyari-Vass István
  12. Oros Tibor-Roland
  13. Sándor Béla
  14. Solyom Csilla
  15. Stefan Kinga
  16. Tankó Zsuzsánna
  17. Tari Elisabeta
  18. Tusa Mária

Teológia Szociális munka - II. év

  1. Boros Andrea-Beáta
  2. Csonta Sarolta
  3. Fábián András-Barna
  4. Grigore Beata-Aurelia
  5. Kántor Viola
  6. Mihók-Bogdan Csilla-Mária
  7. Molnár Réka-Veronika

Teológia Szociális munka - III. év

  1. Balogh Tamás
  2. Breda Bernadette
  3. Fodor Rita
  4. Hadas Anett
  5. Mihálydeák Orsolya

Vallástudomány - I. év

  1. Bartha Vince-Lóránd
  2. Csala László
  3. Kovács Arnold
  4. Szabó Cristina
  5. Tímár Tímea-Jácinta
  6. Vizi Zacharie

Vallástudomány - II. év

  1. Balló Laura
  2. Bartus Alpár
  3. Bodor Claudia-Timea
  4. Görgicze Csongor
  5. Kuti Izabella
  6. Láng Melinda

Vallástudomány - III. év

  1. Bartis Timea
  2. Békés Ádám
  3. Bodor Enikő
  4. Mihály Kinga
  5. Sándor Zsófia
  6. Sebestyén Renáta
  7. Tanţoş Laszló-Szabolcs