Ösztöndíjak 2019/2020 I. félév

Kedves ösztöndíjas hallgatók

Itt található az ösztöndíjat igényelt és kapott hallgatók listája.

A banki igazolásokat (extras de cont) minden ösztöndíjas hallgatónak október 29. és november 8. között be kell vinnie a Gazdasági Hivatal (Str. Brătianu/Király u. 14.) szociális irodájába.

A banki igazoláson ha nem szerepel a diák neve, személyi száma (CNP) a hallgatónak rá kell írnia. Ezen kívül rá kell írnia a kar nevét: FACULTATEA DE TEOLOGIE ROMANO-CATOLICĂ, hogy hányad éves és milyen ösztöndíjban részesült. (Bursă de performanță/merit/ajutor social, bursă specială de ajutor social din fonduri extrabugetare UBB).

Aki nem tartózkodik Kolozsváron, az elküldheti beszkennelve, fényképezve a social@ubbcluj.ro e-mail címre is. A fenti adatoknak szerepelni kell a beszkennelt változaton is.

Akik csak a Rektori alapból kaphatnak ösztöndíjat, azok majd a kiértesítés után fogják ezt megtenni.

Mindazok, akik két szakon tanulnak igazolást kell a kar titkárságára benyújtsanak, amin szerepelnie kell, hogy a másik karon nem kap ösztöndíjat.

Leadási határidő: november 8.