Őszi felvételi: tudnivalók

Kedves érdeklődő diákok,

2020. szeptember 7-14. között a Római Katolikus Teológia Kar őszi felvételit hirdet azokra az államilag támogatott, azaz ingyenes helyekre, amelyek még megpályázhatók a júliusi felvételi időszak lezárását követően.

A szeptemberi felvételire maradt 5 hely Kolozsváron, 22 hely Gyulafehérváron, tehát 27 hely alapképzésen (BA) és 3 hely Kolozsváron, 3 hely pedig Gyulafehérváron mesteri képzésen (MA).

Részletesebb információt, eligazítást honlapunk "Felvételi" menüpontja alatt itt (BA) és itt (MA) találtok.

S ne felejtsétek:

1. ha a teológia mellett egy második szakot is szeretnétek végezni, magánösztöndíj rendszerünk révén támogatni tudjuk a másik szak tandíjának kifizetését.

2. minden diákunknak bentlakást bíztosítunk.

Várunk benneteket szeretettel az őszi felvételire is!

Dr. Vik János

dékán

Őszi felvételi időpontok:

Beiratkozás: 2020. szeptember 7–14, kizárólag online:  https://academicinfo.ubbcluj.ro/admitere/

Eredményhirdetés: 2020. szeptember 14, 15.00 óra.

Helyek elfoglalása: 2020. szeptember 15–16.

Végleges eredmények: 2020. szeptember 16. Az, aki fizetéses helyre jutott be, a tandíj első részletét is be kell hogy fizesse. (Aki beiratkozáskor beadott minden kért iratot, beleértve az érettségi diploma eredetijét is, azt visszaigazoltnak tekintjük.) Az, aki nem jutott be az első opcióként igényelt helyre, kérvényt adhat be, amelyben kéri az újraosztáson való részvételt.